ua
Товар успішно додано в корзику

Виплати проводяться не пізніше, ніж через 7 днів з моменту отримання товару та письмової заяви на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» за умови, що товар не був у вживанні, не має слідів використання, повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки і заводське маркування.
Ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші в разі, якщо техніка, придбана в нашому інтернет-магазині, вийшла з ладу під час гарантійного періоду з вини виробника, і вона не може бути відремонтована в установлений законом термін. Даний факт повинен бути зафіксований відповідним висновком авторизованого сервісного центру.

Для обміну виробу або повністю компенсувати його ви повинні виконати наступну послідовність дій:

  • Заповнити онлайн заяву на сайті за посиланням https://forms.gle/zZfmeHSRvQpbVugN7

  • З вами зв’яжеться менеджер для уточнення та підтвердження заяви

  • Після підтвердження менеджером заяви, на вашу електронну адресу прийде заява, ви маєте іі роздрукувати та підписати

  • Гарантійний талон, документ, що підтверджує оплату, висновок Авторизованого сервісного центру та саму заяву ви маєте відправити за наступною адресою: 04050, м. Київ, вул. Студентська 5-7В ТОВ "Делонгі Україна" з приміткою «Бухгалтерія»

Обмін товару буде здійснюватися в такий спосіб. Після узгодження з менеджером магазину усіх причин кур'єрська служба «Нова Пошта» забере ваш дефектний товар за адресою, яку ви узгодили с менеджером. Після отримання товару нашою сервісною службою та перевірки наявності всіх супровідних документів (документи будуть перевірені нашою бухгалтерією), а також підтвердження причини повернення, новий товар буде відправлений вам на ваше відділення «Нової Пошти» (або буде проведено повернення грошей згідно умов, зазначених в розділі «Умови оплати» протягом 14 днів з моменту отримання документів).
Звертаємо вашу увагу, що в разі обміну товару на підставі висновку авторизованого сервісного центру про неможливість ремонту доставка товару в обидва кінці здійснюється за рахунок продавця (інтернет-магазину).